Kui tegemist on slotikatega on mängu saatus enamasti õnne hooleks. Pole palju strateegiaid või meetodeid, mida saaksid oma eeliseks kasutada. Seetõttu on paljude jaoks lähenemine ka üsna lihtne ja keskendub sellele, et näiteks KasiinoEesti.ee lehel online kasiinode kohta kirjutatud ülevaadete lugemise järel valitakse endale sobiv online kasiino, näiteks Nutz kasiino, ja edasi jääb kõik slotikate mängimisel juba õnnejumalanna hooleks.

Kuid kas tõesti pole slotikaid mängides üldse võimalust mingit eelist saada? Siiski mõned viisid on olemas. Üks selline meetod on eelisega olukordades mängimine. Vaatame, milline on see strateegia ja toome mõned näited, mida saad kasutada online slotikatel oma tulemuse parandamiseks.

Kas tõesti on online slotikate mängimisel võimalik eelist saada?
Online slotikad kasutavad algoritme, mis tagavad täieliku randomiseeritud tulemuse. Kuid isegi kui see kõlab võimatuna, on väikese eelise saamine tegelikult võimalik. Ehkki seda on päris raske teostada. Kuid kui leiad allpool kirjeldatud olukorra, proovi seda maksimaalselt ära kasutada.

Kasuta võimalikke tõrkeid
Mängude arendajad näevad palju vaeva, et tagada tulemuste täielik automatiseerimine ja slotikate randomiseerimine vastavalt algoritmidele. Peamine eesmärk on, et sel viisil jõuaksid mängud aja jooksul programmis märgitud RTP (tagasimakse mängijatele) määrani.

Programmeerimisel tekib aga aeg-ajalt funktsionaalseid probleeme. Need probleemid võivad nii kasiinole kui ka mängijatele kasu tuua. Seega, kui juhtud süsteemides leidma vigu, millest mängijad võiksid eelist saada, proovi kindlasti järele.

Ühenda kõrgelt tasuvad slotimängud tervitusboonusega
Online kasiinod pakuvad tavaliselt häid pakkumisi tervitusboonustena. Need on mõeldud aga ka online kasiinode jaoks kasu toomiseks. Esiteks on eesmärk leida endale uusi kliente, kes jätkaks mängimist ka peale seda kui boonus on ära kasutatud ja teiseks annab boonuse pakkumine võimaluse oma teenust tutvustada.

Just seetõttu on tervitusboonused reeglina seotud panustamise nõuetega. Mõnikord võid siiski aga leida pakkumisi, kus saad kombineerida nii kõrge tagasimaksega slotikad kui ka tervitusboonused. Need harvad juhud aitavad sul oma boonusega saadud täiendavaid vahendid parimaks võimalikuks tulemuseks maksimeerida.

Proovi progressiivse jackpotiga mänge
Progressiivsed slotikad pakuvad mängijatele väljamaksena oma põhilist RTP-d siis, kui jackpoti esmakordselt koguma hakatakse. Huvitav on aga see, et nende slotikate tegelik RTP suureneb seda rohkem, mida kauem jackpot jääb välja võtmata. Mõnel juhul ületab nende RTP määr lühiajaliselt nii isegi 100% RTP määra. Need on olukorrad, kus mängijal on slotikate mängimisel eelis.

Mystery slotikad võivad aidata sul võita
Mystery slotikad on slotimängud, kus slotikas maksab jackpoti summa kindla summana. Näiteks umbes 500 euro kaupa. Online kasiinodest võib otsida just neid mäng, kus see funktsioon on avatud ja saladusliku jackpoti kogumine on lähedal jackpotile.

Online kasiinodele meeldib küll reklaamida progressiivse jackpotiga slotikaid, kus auhinnafond on tõusnud mitme miljoni euroni, kuid regulaarsemalt ja väiksema summaga jackpotte väljastavad mänguautomaadid jäävad tihti tähelepanuta. Neid mänguautomaate pole küll lihtne leida, kuid kui leiadkasuta seda strateegiat kindlasti oma võiduvõimaluste parandamiseks.

Kokkuvõte online slotikate mängimisel eeliste kasutamisest
Online slotikas on üks nauditavamaid mänge, mis online kasiinodes saadaval on. Mis ilmselt selgitab ka palju nende ülemaailmsest populaarsuse kohta. Ehkki nendega mängimisel võib olla üsna raske mängija jaoks soodsat olukorda leida, ei ole see ka siiski päris võimatu. Järgi neid eeltoodud samme õigesti ja metoodiliselt ning muuda oma slotikate mängimise kogemus veelgi nauditavamaks.

Eelmine postitusKaivoja ootab ees esimene kohtumine neidude MM-finaalturniiril
Järgmine postitusTipneri karikavõistluste kaheksandikfinaalide loos tõi Premium liiga klubide kohtumise

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.