Pealtvaatajad pääsevad taas kodust tippjalgpalli vaatama

0
423

Alates tänasest, 1. juulist pääsevad pealtvaatajad taas meeste Premium liiga, Esiliiga ja Esiliiga B ning naiste Meistriliiga mängudele. Samuti on publik oodatud laupäeval aset leidvale klubijalgpalli pidupäevale.

Vastavalt Eestis kehtivatele reeglitele lubatakse staadionile maksimaalselt 1000 inimest, kelle hulka kuuluvad ka võistkonnad ja korraldusega seotud inimesed.

Täna kell 19:00 toimuvad Premium liiga kohtumised Paides (Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka) ja Kuressaares (FC Kuressaare – Viljandi JK Tulevik), kell 19.30 pannakse pall mängu A. Le Coq Arenal, kus kohtuvad FCI Levadia ja Nõmme Kalju. Laupäeval, 4. juulil leiab A. Le Coq Arenal aset klubijalgpalli pidupäev, mille raames algab kell 13.15 naiste karikafinaal, kell 16.00 Tipneri karikafinaal ja kell 19.30 U19 Eliitliiga finaal.

“Meil on väga hea meel, et pealtvaatajad on tagasi staadionil,” lausus Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei. “Selleks, et saaksime koos jalgpalli nautida, tuletame meelde, et koroonaviiruse leviku tõttu palutakse kõigil avalike ürituste külastajatel paikneda hajutatult.”

Distantsi palutakse hoida nii staadionile sisenedes ja väljudes, toitlustusalal, tribüünil kui ka mujal. Soovitav on tribüünil koos istuda maksimaalselt kahekesi või pere ja lähemate sõpradega, kuid teiste pealtvaatajatega hoida kahemeetrist vahet.

Staadionil ei ole lubatud kasutada pasunaid. Kõik, kellel on haigusele viitavad sümptomid, peavad kodus püsima ja saavad jälgida mängu otseülekande vahendusel. Staadionil tuleb kõigil pealtvaatajatel järgida hügieeninõudeid ja korraldajate juhiseid.

EJLi pressiteenistus

Eelmine postitusVõrkpall: Toimus suvevolle 4. etapp
Järgmine postitusEesti 3×3 koondised pääsesid EM-finaalturniirile

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.