Rahvusvahelisel võistlusel Tallink Hotels Cup olid võidukad Niina Petrõkina ja Arlet Levandi

0
84

Tallinnas Haabersti jäähallis  16. – 19. veebruarini toimunud rahvusvahelisel iluuisutamisvõistlusel Tallink Hotels Cup olid võidukad Niina Petrõkina ja Arlet Levandi.

Niina Petrõkina võitis ülekaalukalt ja saavutas esmakordselt rahvusvahelisel võistlusel tulemuse üle 200 – 203,52 punkti. Teise koha sai rootslanna Josefin Taljegard 175,75 punktiga ning kolmas oli Eesti iluuisutaja Kristina Shkuleta-Gromova 168,14 punktiga, mis on ka tema uus tippmark.

Niina Petrõkina järgmine võistlus on  juunioride maailmameistrivõistlused 27. veebruarist 5. märtsini Kanadas Calgarys ning seejärel täiskasvanute maailmameistrivõistlused 20. – 26. märtsini Jaapanis Saitamas.

blank

Meeste üksiksõidu võitis Arlet Levandi punktisummaga 225,79, mis on tema uus rekord. Levandi edestas lühikavas juhtinud nimekat Läti iluuisutajat Deniss Vassiljevsit, kelle vabakava ebaõnnestus mitme kukkumisega hüpetel. Deniss Vassiljevsi punktisummaks jäi 223,99 silma. Kolmas oli Šveitsi-Jaapani iluuisutaja Naoki Rossi punktisummaga 219.45.

Juunioride klassis võitis naiste üksiksõidu Nikola Fomchenkova Lätist punktidega 156,68. Eesti parim oli viienda koha saanud Sandra-Liisa Jermonok. Meeste üksiksõidus võitis juunioride klassis Matias Lindfors Soomest punktidega 168,08.

Võistlusel oli osalejaid Soomest, Rootsist, Norrast, Lätist, Leedust, Ukrainast, Prantsusmaalt, Itaaliast, Šveitsist, Iisraelist, Armeeniast ja Horvaatiast.

Ia Remmel
pildi autor

Eelmine postitusEesti kergejõustikutipud püüavad kodustel meistrivõistlustel sise-EM-i pääsmeid
Järgmine postitusNarva PSK alistas Kohtla-Järvel HC Everesti 6:3 ja suurendas väljavaateid pääseda play-offi

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.