Selgus Eesti koondise lõplik koosseis MM-i I divisjoni B-grupi turniiriks Tychys

0
6

Eesti jäähokikoondise peatreener Jussi Tupamäki nimetas meeskonna koosseisu homme Tychys algavaks MM-i I divisjoni B-grupi turniiriks.

Eesti koondis kohtub Poola, Jaapani, Serbia ja Ukraina esindustega. Turniiri võitja tõuseb järgmiseks aastaks I divisjoni A-gruppi ning viimane langeb II divisjoni A-gruppi.

VÄRAVAVAHID
1 – Villem-Henrik KOITMAA (03.10.1990) – Tallinna HC Panter
29 – Henrik VIRRO (30.04.2003) – HIFK Helsingi U18 (FIN)

KAITSJAD
5 – Eduard SLESSAREVSKI (16.03.1999) – Haukat Järvenpää (FIN)
6 – Silver KERNA (13.08.1994) – Tallinna HC Panter
7 – Saveli NOVIKOV (22.05.1999) – Tallinna HC Panter
14 – Daniil KULINTSEV (21.07.2002) – JYP Jyväskylä U20 (FIN)
26 – Patrick KOOKMAA (27.11.2003) – HK Riga (LAT)
27 – Aleksandr OSSIPOV (07.08.1987) – Borås HC (SWE) (A)
28 – Lauri LAHESALU (29.03.1979) – klubita (A)

RÜNDAJAD
8 – Robert ROOBA (02.09.1993) – Severstal Tšerepovets (RUS) (C)
9 –  Vadim VASJONKIN (03.04.1996) – KH Toruń (POL)
10 – Aleksei SIBIRTSEV (05.12.1987) – Borås HC (SWE)
11 – Kristjan KOMBE (28.03.2000) – Jokerit Helsingi (FIN)
13 – Nikita PUZAKOV (14.03.2001) – Haukat Järvenpää (FIN)
15 – Robert ARRAK (01.04.1999) – KH Toruń (POL)
16 – Andre LINDE (26.01.1999) – Haukat Järvenpää (FIN)
18 – Kevin PARRAS (04.12.1994) – Tallinna HC Panter
19 – Marcus APPELBERG (09.01.2001) – Huddinge IK (SWE)
20 – Kristofer JÕGI (06.03.2000) – Haukat Järvenpää (FIN)
22 – Klaus Kaspar JÕGI (18.05.2003) – KooKoo Kouvola U20 (FIN)
24 – Fabian HAST (25.04.1999) – EHC Neuwied 2016 (GER)
25 – Andrei ROZINKO (05.07.2000) – Kohtla-Järve HC Everest

Peatreener: Jussi TUPAMÄKI (FIN)
Abitreener: Aleksandr BARKOV (RUS)
Abitreener: Kaupo KALJUSTE
Väravavahtide treener: Jarkko HYYTIÄ (FIN)
Peamändežer: Jüri ROOBA
Tehnik: Toomas REBANE
Füsioterapeut: Siret KALBUS
Füsioterapeut: Liisbet TIPPI
Meediaesindaja: Laura-Grit LAURI

TURNIIRI AJAKAVA

Teisipäeval, 26. aprillil
Kell 17:30 Serbia – Jaapan
Kell 21:00 Poola – Eesti

Kolmapäeval, 27. aprillil
Kell 17:30 Ukraina – Serbia

Neljapäeval, 28. aprillil
Kell 17:30 Jaapan – Eesti
Kell 21:00 Ukraina – Poola

Reedel, 29. aprillil
Kell 21:00 Serbia – Poola

Laupäeval, 30. aprillil
Kell 17:30 Jaapan – Ukraina
Kell 21:00 Eesti – Serbia

Pühapäeval, 1. mail
Kell 17:30 Poola – Jaapan
Kell 21:00 Eesti – Ukraina

Eesti Hoki pressiteenistus

Eelmine postitusIluvõimlemise Eesti absoluutmeistri tiitli saavutas esmakordselt Melany Keler, juunioride meistriks krooniti Ester Kreitsman
Järgmine postitusEesti koondis kaotas ülipõnevas ja väravaterohkes mängus Jaapanile 5:7 ning jätkab punktita

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.