U19 Eliitliiga Meistriliigas jõudsid finaali Tammeka ja Legion

0
193

Eile õhtul peeti U19 Eliitliiga Meistriliigas poolfinaalkohtumisi, kui finaalipääsme lunastasid Tartu JK Tammeka ja Tallinna JK Legion.

Õhtu esimeses vastasseisus oli JK Tammeka 1:0 parem FC Nõmme Unitedist. Kohtumise võiduvärava eest hoolitses Patrick Genro Veelma matši 80. minutil.

Legion otsustas teises kohtumises mängu saatuse juba esimese poolajaga, kui Tallinna Kalevi vastu võideldi vahejaks eduseis 4:0 ning lõpuks võideti mäng tulemusega 6:1. Kaks väravat lõi Denis Ruus.

U19 Eliitliiga Meistriliigas on tegu võistluse esimese hooajaga. Finaal toimub 4. juulil kell 19.30 A. Le Coq Arenal.

EJLi pressiteenistus

Eelmine postitusIda-Virumaa nädalamäng: IV etapp tõi kaasa kõigi aegade osalejate rekordi 60 mängijat