Võrkpall: Toimunud Ida-Virumaa 3vs3 võistlussarja III etapp oli osalejaterohke

0
430

Ida-Virumaa 3vs3 võistlussarjas on enne viimast etappi kolmes võistlusgrupis võitjad selgunud: mehed TTT võistkond, mehed 35+ Narva võistkond ja naised 35+ VK Viro naiskond.

III etapile oli kohale tulnud kolm nais- ja meeskonda, kaks 35+ naiskonda ja viis 35+ meeskonda. Seepärast otsustasime ka mängida erinevalt: mehed parem viiest geimist, 35+ mehed parem kolmest geimist 21 punktini ja naised ning 35+ naised parem kolmest geimist 25 punktini. Meeste mängud olid kõik väga tasavägised ja lõppesid kas nelja või viie geimiga. 35+ meeste kohtumises lõppes esimene geim Narva United Football ja VK VIRO võistkonna vahel tulemusega 37:35 – niisugust tulemust pole juba ammu meie võistlustel olnud. Tubli lahingu andis eelmised etapid ja eelmised hooajad võitnud Narva võistkonnale VK VIRO, kes kaotas geimid ainult kahe punktiga. Naiste mängud nii tasavägised ei olnud. Tulemused.
Foto ja video SIIN.
sportiv.ee
Eelmine postitusEesti meistriteks maastikurattasõidus tulid Peeter Pruus ja Mari-Liis Mõttus
Järgmine postitusDmitri Aristov jättis Kolme Tamme jooksul Keio Kitse selja taha