Eesti saalijalgpallikoondis kaotas Taanile

0
41

Eesti meeste saalijalgpallikoondis kohtus täna Narva spordikeskuses Taaniga ning jäi külalistele alla 1:4.

Kohtumine algas küllaltki võrdselt ja mõlemapoolsete võimalustega. Eesti sai mitmel korral ohtlikult löögile, kuid pallid lendasid paraku väravast mööda. Taani avas skoori mängu 9. minutil, kui suurepärase söödu realiseeris Rasmus Johansson. Umbes minut hiljem avanes ka Eestil hea võimalus, kui Artur Makarov pääses löögile, aga Johansson oli õigel ajal õiges kohas ja klaaris palli väravaesiselt. Avapoolaja keskel sahistas Taani veel võrku, ent kuna tegemist oli vabalöögiga, mis lendas otse väravasse, siis tabamust ei loetud ning tablool püsis minimaalne vahe. Sellele vaatamata suurenes külaliste eduseis 13. minutil tänu Casper Flyvholmile, kes oli resultatiivne avaväravale sarnases olukorras.

Teisel poolajal õnnestus Taanil taas võrku sahistada, kui avapoolaja keskel kiirrünnaku tagajärel teele saadetud Mads Falcki pealelöögi suutis Mark Boskin tõrjuda, ent pall lendas täpselt vastu Johanssoni, kes selle sisse rammis. Eesti auvärav sündis 17. minutil, kui väljakule toodi lendav väravavaht ja surve tagajärjel oli täpne Stanislav Bõstrov.

Viimasel minutil avanes Eestil ka suurepärane võimalus kaotusseisu veelgi vähendada, kuid lendava väravavahi rollis olnud Makarovi löök ei lennanud umbes meetri kauguselt väravaraamides. Järgmisel rünnakul vormistas Taani lõppseisu, kui Falck saatis võimsa löögi ristnurka.

Teist korda lähevad koondised vastamisi teisipäeval, 16. novembril, kui pall pannakse Narva spordikeskuses mängu kell 19.00.