Спорт в Кохтла-Ярве: календарь мероприятий на октябрь

0
219

Предлагаем вашему вниманию календарь спортивных мероприятий, которые запланированы на спортивных площадках Кохтла-Ярве в октябре.

Дата Мероприятие Место проведения Организатор
1. 01.10

10.15-14.30

Kohtla-Järve meistrivõistlused pikamaaujumises Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

 

Ujumisklubi AKTIIV

Sergei Mihhailov

2. 01.10

16.00-18.40

 

Eesti meistrivõistlused jäähokis COOLBET liiga

HC EVEREST – HC Panter

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ Hokiklubi Everest

Alexander Smetanin

3. 01.10

12.00-14.00

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U13 D

Ida-Virumaa JK Alliance (10)  – Raasiku FC Joker (10)

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa JK Alliance

Artur Korepanov

4. 02.10

16.00-18.40

 

Eesti meistrivõistlused jäähokis COOLBET liiga

Spordiklubi Viru Sputnik – Narva PSK

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordikubi VIRU SPUTNIK

Sergei Konõšev

5. 02.10.2022 12.00-14.00 Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U17 Eliitliiga III liiga

U17 Kohtla-Järve FC Storm (17)  — U17 FC Kose

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Kohtla-Järve JALGPALLIKOOL FC Storm

Artjom Golubev

6. 05.10

15.00-17.00

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, II liiga Ida/Põhja piirkond

Ida-Virumaa FC Alliance U21- Tartu FC Helios

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Jalgpalliklubi FC Alliance/JK Järve MTÜ

Andrei Škaleta

7. 07.10

17.00-19.00

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U17 Eliitliiga Esiliiga

Ida-Virumaa FC Alliance (17) – Tallinna JK Legion (17)

Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion

Spordi 4

Jalgpalliklubi FC Alliance/JK Järve MTÜ

Andrei Škaleta

8. 08.10

10.30-14.30

Ujumisvõistlus Ida-Virumaa Noored Tähed Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

 

Ujumisklubi AKTIIV

Sergei Mihhailov

9. 08.10

17.00-19.00

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U15 III liiga

Ida-Virumaa JK Alliance (08)  – Tallinna FC Flora Valged (08)

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa JK Alliance

Artur Korepanov

10. 08.10

12.30-14.00

 

Eesti meistrivõistlused jäähokis, PAF Naiste Hokiliiga

HC EVEREST — Fuuriad

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ Hokiklubi EVEREST

Alexander Smetanin

11. 08.10

16.00-18.40

 

Eesti meistrivõistlused jäähokis COOLBET liiga

Spordiklubi Viru Sputnik – HC EVEREST

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordikubi VIRU SPUTNIK

Sergei Konõšev

12. 09.10

16.00-18.40

 

Eesti meistrivõistlused jäähokis COOLBET liiga

HC EVEREST – Narva PSK

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ Hokiklubi EVEREST

Alexander Smetanin

13. 15.10

12.00-14.00

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U13 D

Ida-Virumaa JK Alliance (10)  – Viljandi JK Tulevik (10)

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa JK Alliance

Artur Korepanov

14. 15.10

16.00-18.00

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U16 III liga

Ida-Virumaa JK Alliance (07)  – Võru FC Helios (07)

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa JK Alliance

Artur Korepanov

15. 15.10

16.00-18.40

 

Eesti meistrivõistlused jäähokis COOLBET liiga

Spordiklubi Viru Sputnik – HC Panter

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordikubi VIRU SPUTNIK

Sergei Konõšev

16. 22.10

09.00-19.00

Kyokushin karate võistlused Ahtme kergejõustikuhall

Ahtme mnt 61

Spordiklubi Seibun

Aleksei Korikov

17. 22.10

12.30-14.00

 

Eesti meistrivõistlused jäähokis, PAF Naiste Hokiliiga

HC EVEREST – HC Wolferines

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ Hokiklubi EVEREST

Alexander Smetanin

18. 23.10

15.00-17.00

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, II liiga Ida/Põhja piirkond

Ida-Virumaa FC Alliance U21- Rakvere JK Tarvas

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Jalgpalliklubi FC Alliance/JK Järve MTÜ

Andrei Škaleta

19. 28.10

10.00-14.00

Ujumisklubi AKTIIV mitmevõistlus Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

 

Ujumisklubi AKTIIV

Sergei Mihhailov

20. 30.10

16.00-18.40

Eesti meistrivõistlused jäähokis COOLBET liiga

Spordiklubi Viru Sputnik – HC EVEREST

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordikubi VIRU SPUTNIK

Sergei Konõšev

Предыдущая статьяТеннис: турнир WTA 250 Tallinn Open выиграла чешка Барбора Крейчикова
Следующая статьяПремиум лига: «Нарва Транс» уступила на выезде Пайдеской команде

Оставьте ответ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.