Спорт в Кохтла-Ярве: спортивные мероприятия в июне 2021 года

0
210

Предлагаем вашему вниманию календарь спортивных мероприятий на июнь 2021 года, которые запланированы на спортивных площадках г. Кохтла-Ярве.

Дополнительную информацию можно получить по тел. 3378506 у главного специалиста Кохтла-Ярвескогом горуправления по культуре и спорту Кристийне Агу.

Дата проведения Мероприятие Место проведения Организатор
1. 5.06
старт в 18.00
Регистрация 16.30
18 Променадный бег Кохтла-Ярве – Йыхви Kohtla-Järve-Ahtme maantee Koхтла-Ярвеское спортобщество Kalev, Ильмар Талусте
Maргарита Бежко
2. 5.06
12.00-13.15
Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U11. IVJalgpalliklubi FC Järve (11) – Kiviõli FC Irbis (11) Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

3. 5.06
11.00-12.30
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U14 II Põhi/IdaKohtla-Järve FC Järve (08) –  JK Tarvas  Narva Trans (08)

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruvälajk
Järveküla tee 39a
Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

4. 5.06
13.00-15.00
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U16 II liigaKohtla-Järve FC Storm (06) –  Tallinna FC Flora Rohelised (06)

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruvälajk
Järveküla tee 39a
Kohtla-Järve Jalgpallikolli FC Storm
Artjom Golubev
5. 11.06
13.00-14.30
Kohtla-Järve linna 2020. aasta parimate sportlaste vastuvõtt Kohtla-Järve Kultuurikeskus Kohtla-Järve Linnavalitsus
Kristiine Agu
6. 12.06
12.00-13.30
Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U13. VIIJalgpalliklubi FC Järve (09) – Saku Sporting (09) Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

7. 13.06
12.00-13.30
Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U12. IJalgpalliklubi FC Järve (10) – Nõmme Kalju FC I (10) Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

8. 13.06
16.00-17.15
Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U11. IVJalgpalliklubi FC Järve (11) – Pärnu JK Vaprus Sinine (11) Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

9. 14.06
19.00-20.00
20.00-21.00
Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalliENTEX – SK Eola

KK Hito – Elvarem

Kohtla-järve Spordihoone
Järveküla tee 44
Kohtla-Järve Spordiklubi Eola
Igor Pugatšjov
10. 17.06
19.00-20.00
20.00-21.00
Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalli SK Eola – KK HIito

ELVAREM – SK intro

Kohtla-järve Spordihoone
Järveküla tee 44
Kohtla-Järve Spordiklubi Eola
Igor Pugatšjov
11. 18.06
14.00-15.30
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U16 II liiga
Kohtla-Järve FC Storm (06) –  FC Kuressaare (06)

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruvälajk
Järveküla tee 39a
Kohtla-Järve Jalgpallikolli FC Storm
Artjom Golubev
12. 18.06
19.00-20.00
Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalli
ELVAREM  – SK Eola
Kohtla-järve Spordihoone
Järveküla tee 44
Kohtla-Järve Spordiklubi Eola
Igor Pugatšjov
13. 19.06
13.00-14.00
Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalli
ENTEX  – SK Intro
Kohtla-järve Spordihoone
Järveküla tee 44
Kohtla-Järve Spordiklubi Eola
Igor Pugatšjov
14. 25.06
19.00-20.00
20.00-21.00
Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalli SK Intro – SK EOLA

ENTEX  – KK HIito

Kohtla-järve Spordihoone
Järveküla tee 44
Kohtla-Järve Spordiklubi Eola
Igor Pugatšjov
15. 26.06
12.00-13.30
Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U13. VII
Jalgpalliklubi FC Järve (09) – FC Tallinn III (09)
Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

16. 26.06
15.00-16.15
Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U11. IV
Jalgpalliklubi FC Järve (11) – Raasiku FC Joker Aruküla (11)
Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

17. 26.06
13.00-15.00
Eesti meistrivõistlused jalgpalli, EL „B“
Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve – Läänemaa JK

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Spordi 4
Jalgpalliklubi fc Alliance/FC Järve
18. 26.06
11.00-12.30
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U14 II Põhi/IdaKohtla-Järve FC Järve (08) – Rakvere JK Tarvas (08)

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruvälajk
Järveküla tee 39a
Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

19. 26.06
12.00-13.00
13.00-14.00
Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalli KK Hito – SK Intro

ENTEX  – ELVAREM

Kohtla-järve Sporidhoone
Järveküla tee 44
Kohtla-Järve Spordiklubi Eola
20. 27.06
12.00-13.30
Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U12.
Jalgpalliklubi FC Järve (10) –Tallinn FC Levadia Roheline (10)
Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

Оставьте ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.