HC Panter alistas Tartus Välk 494 tulemusega 3:1 ning kohtub Coolbet Hokiliiga finaalis HK Kurbadsiga

0
19

Coolbet Hokiliiga neljandas poolfinaalmängus alistas Tallinna HC Panter Astri Arenal tiitlikaitsja Tartu Välk 494 tulemusega 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) ning jõudis seeria kokkuvõttes sama skooriga finaali, kus kohtub Riia HK Kurbadsiga.

Avakolmandikul viis Andrei Rozinko külalised juhtima, teisel kolmandikul suurendasid Daniil Fursa ja Niklasi Sildre Pantrite eduseisu kolmeväravaliseks. Viimased perioodil üritas Välk pidevalt ilma väravavahita mängides meeleheitlikult mängu päästa, kuid sihile jõuti vaid korra Nikita Zantmansi väravast.

Välgu väravavaht Ervins Mustukovs tõrjus 27 ning Pantrite puurilukk Villem-Henrik Koitmaa 29 pealeviset.

Kolme võiduni peetav finaalseeria HK Kurbadsi ja HC Panteri vahel algab 1. ja 2. aprillil Riias. 8. ja vajadusel 9. aprillil mängitakse Tallinnas ning otustav mäng toimub 15. aprillil uuesti Riias.

Tänase kaotusega lõppes ühtlasi Tartu Välk 494 nelja hooaja pikkune valitsemisaeg tänases Coolbet Hokiliigas. Taaralinna meeskond lõpetab hooaja Astri Arenal peetava pronksimänguga Narva PSK vastu.

Eelmine postitusEesti naiste jäähokikoondis alistas sõprusmängus Kiekko-Espoo Akatemia
Järgmine postitusNiina Petrõkina alustas Jaapanis iluuisutamise maailmameistrivõistlustel väga edukalt