Eesti naiste hokikoondis kaotas Balti karika avamängus Ukrainale karistusvisetega 2:3

0
11

Kohtla-Järvel alanud naiste Balti karikaturniiri avakohtumises pidi Eesti naiskond tunnistama karistusvisete järel Ukraina 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0) paremust.

Avakolmandikul pääsesid ukrainlannad Polina Telehina väravast juhtima, teisel perioodil seadis Margaret Neering jalule viiginumbrid. Viimase kolmandiku keskel viis Christin Lauk-Gurtovoi omakorda Eesti ette, kuid veidi hiljem viigistas Daria Tsymyrenko skoori ning viis kohtumise lisaajale. Võitja selgus lõpuks karistusvisete seerias, kus võiduvärava sepistas ukrailnaste kaheksas viskaja Tsymyrenko.

Eesti koondise väravavaht Uljana Jeggi tõrjus kokku 50 vastaste pealeviset, Ukraina poolel pidi Viktoria Tkachenko sekkuma 12 korral.

Reedel kell 15:00 kohtuvad Leedu ja Ukraina ning laupäeval kell 13:00 Eesti ja Leedu.