Спорт в Кохтла-Ярве: спортивные мероприятия в ноябре

0
269

Предлагаем вашему вниманию календарь спортивных мероприятий, которые пройдут на спортивных площадках Кохтла-Ярве.

Дата проведения Мероприятие Место проведения Организатор
1. 05.11

11.00-13.00

 

IAAF laste kergejõustik Ahtme kergejõustikuhall

Ahtme mnt 61

KJK Atleetika

Aleksandr Hvorõhh

2. 05.11

12.30-14.30

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, Esiliiga

Ida-Virumaa FC Alliance  – Viimsi JK

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39

 

Jalgpalliklubi FC Alliance/JK Järve MTÜ

Andrei Škaleta

3. 05.11

12.30-13.20

 

 

13.30-14.20

 

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis ½

Spordiklubi Viru Sputnik/SK Kajakas U 10-2

HC Everest/SK Kajakas U 8

 

Spordiklubi Viru Sputnik/SK Kajakas U 8

HC Everest/SK Kajakas U 10-2

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi nt 4

Spordiklubi VIRU SPUTNIK Sergei Konõšev

MTÜ HC EVEREST

Alexander Smetanin

 

4. 06.11

12.15-13.05

13.15-14.05

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis

Spordiklubi Viru Sputnik/HC Panter Valge U 12-2

Spordiklubi Viru Sputnik/HC Panter Valge U 12-2

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi nt 4

Spordiklubi VIRU SPUTNIK Sergei Konõšev

 

5. 06.11

16.00-18.40

Eesti meistrivõistlused jäähokis COOLBET LIIGA

Spordiklubi Viru Sputnik (K-Järve) — Välk 494 (Tartu)

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi nt 4

Spordiklubi VIRU SPUTNIK Sergei Konõšev
6. 12.11

14.00-15.00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis

HC Everest (K-Järve) — HC Vipers U 16 (Tallinn)

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi nt 4

MTÜ Hokiklubi Everest

Alexander Smetanin

7. 12.11

11.00-15.00

Ida-Virumaa lahtised kergejõustikuvõistlused U16, U18 ja U20 Ahtme kergejõustikuhall

Ahtme mnt 61

KJK ATLEETIKA

Aleksandr Hvorõhh

8. 12.11

15.00-18.00

Ida-Virumaa karikavõistlused Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

Ujumisklubi AKTIIV

Sergei Mihhailov

9. 13.11

12.30-13.50

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U18

Spordiklubi  Viru Sputnik (K-Järve)-Tornaado/HC Panter U 18 (Tallinn)

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi nt 4

Spordiklubi VIRU SPUTNIK Sergei Konõšev
10. 13.11

14.30-15.30

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U16

Spordiklubi  Viru Sputnik (K-Järve)-Tornaado/HC Panter U 16 (Tallinn)

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi nt 4

Spordiklubi VIRU SPUTNIK Sergei Konõšev
11. 13.11

11.00-14.00

Eesti meistrivõistlused paraujumises Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

Eesti Olümpiakomitere

Ujumisklubi AKTIIV

Sergei Mihhailov

12. 18.-19.11

10.00-13.00

WIRU GRAND PRIX ujumises Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

Ujumisklubi AKTIIV

Sergei Mihhailov

13. 19.11

12.30-13.30

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U16

Spordiklubi Viru Sputnik — Vipers 09 U 14-1

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi nt 4

Spordiklubi VIRU SPUTNIK Sergei Konõšev
14. 19.11

14.00-14.50

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis

Spordiklubi Viru Sputnik — HK Viljandi U 10-2

HC Everest — HK Viljandi U 10-2

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi nt 4

Spordiklubi VIRU SPUTNIK Sergei Konõšev

Alexander Smetanin

15. 22.11

11.00-14.00

Ida-Virumaa TV 10 Olümpiastarti

 

Ahtme kergejõustikuhall

Ahtme mnt 61

KJK ATLEETIKA

Aleksandr Hvorõhh

16. 25.-27.11

08.30.20.00

Eesti lühiraja meistrivõistlused Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

Eesti Ujumisliit

Ujumisklubi AKTIIV

Sergei Mihhailov

17. 26.11

12.30-14.00

Eesti meistrivõistlused jäähokis, Naised

HC Everest (K-Järve) — Grizzlyz (Tallinn)

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi nt 4

MTÜ Hokiklubi Everest

Alexander Smetanin

18. 25.-27.11

09.00-19.00

Sportaeroobika võistlused KOHTLA-JÄRVE OPEN CUP Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

Spordiklubi Fööniks

Tatjana Semtšenkova

 

19. 26.11

11.00-14.00

Ida-Virumaa lahtised kergejõustikuvõistlused U10 ja U12 Ahtme kergejõustikuhall

Ahtme mnt 61

KJK ATLEETIKA

Aleksandr Hvorõhh

 

Школьные соревнования

1. 01.-03.11

13.00-15.30

Dumle rahvastepallivõistlused, 4.-5.kl. Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

Maleva Põhikool

Maleva 4

 

Vjatšeslav Šavkun

Georg Kester

 

2. 08.-10.11

13.00-15.30

Dumle rahvastepallivõistlused, 1.-3.kl. Maleva Põhikool

Maleva 4

Georg Kester
3. 21.11

14.00-17.00

Saalihokivõistlused 6.-7.kl. T Maleva Põhikool

Maleva 4

Valeri Ivanov
4. 22.11

14.00-17.00

Saalihokivõistlused 6.-7.kl. P Maleva Põhikool

Maleva 4

Valeri Ivanov
5. 22.11

14.00-17.00

Saalihokivõistlused 8.-9.kl. T Maleva Põhikool

Maleva 4

Valeri Ivanov
6. 24.11

14.00-17.00

Saalihokivõistlused 8.-9.kl. P Maleva Põhikool

Maleva 4

Valeri Ivanov
Предыдущая статьяМолодые шахматисты из Ида-Вирумаа завоевали шесть медалей на чемпионате Эстонии
Следующая статья«Феникс» ждет поддержки от своих болельщиков в сегодняшней игре против «Нарва Юнайтед»

Оставьте ответ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.