Arlet Levandi ja Niina Petrõkina olid edukad Tallink Hotels Cup’il

0
26

Rahvusvaheline võistlus iluuisutajatele Tallink Hotels Cup toimus tänavu 15.- 16. veebruarini Haabersti jäähallis. Võistleldi nii juunioride kui põhiklassi nais- ja meesüksiksõidus.

Väga edukas oli seal Arlet Levandi (pildil), kes pälvis juunioride kategoorias esikoha punktisummaga 211,78. Pärast traumat oli sellel võistlusel esimest korda väljas ka meie iluuisutäht Niina Petrõkina. Võistluses väga tugevate jaapani iluuisutajatega esines ta juba väga lootustandvalt, oli pärast lühikava III kohal ning sai lõpuks üldarvestuses IV koha punktisummaga 167,82.

Hästi esines naiste üldarvestuses ka meie Kristina Lisovskaja, kes sai V koha punktidega 165,39. Olesja Leonova jäi XIII kohale. Väga hea tulemuse tegi juunioride klassis Marta Helena Prangel, kes sai IV koha punktidega 147,05. VII kohale selles klassis jäi Elizabeth Nõu, XIII kohale Jelizaveta Rudneva ja XVII kohale Emelie Louise Rinne. Meesüksiksõitjate juunioride klassis osales veel Vladislav Churakov, kes sai VI koha.

Võistlus oli tihe, osalejaid oli kokku tulnud Jaapanist, Itaaliast, Inglismaalt, Prantsusmaalt, Iisraelist, Norrast, Soomest, Lätist, Leedust, Ukrainast ja Hispaaniast.

Kogutulemusi saab vaadata siit:
https://current.fsresults.info/2023-2024/talhot2024/index.htm

Ia Remmel

Eelmine postitusEesti kurlingu segapaar Kaldvee ja Lill alustas kodust MK-etapi võiduga
Järgmine postitusNoorte ja juunioride maailmameistrivõistlused toovad Otepääle 500 sportlast

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.