Eesti alustas Rahvuste liiga uut hooaega 0:1 kaotusega Gruusiale

0
156

Eesti meeste koondise jaoks algas UEFA Rahvuste liiga uus hooaeg A. Le Coq Arenal, kui tunnistati avavoorus Gruusia paremust 0:1.

Gruusia oli eduseisu haaramisele lähedal juba neljandal minutil, kui Karol Metsa sööt ebaõnnestus, kuid Joonas Tamm suutis palli väravast eemal hoida pärast seda, kui vastane oli üle mänginud Karl Jakob Heina. Kohtumise ainsa värava eest hoolitses 31. minutil Nika Kacharava, kes lõi peaga väravasse Khvicha Kvaratskhelia paremalt äärelt tulnud tsenderduse.

Eestil tekkis viimasel lisaminutil hea võimalus viigistamiseks, kuid Henri Järvelaidi karistuslöök lendas üle värava. Lisaks Heinale ja Järvelaidile tegi debüüdi meeste A-koondises Georgi Tunjov.

Meie alagrupi teises kohtumises alistas Põhja-Makedoonia kodus 2:1 Armeenia. Põhja-Makedoonia lõi väravad esimesel poolajal, külalised teise poolaja lisaminutitel. Kusjuures, kõik väravad löödi penaltitest.

Teisipäeval kohtub Eesti võõrsi Armeeniaga, Gruusia võõrustab Põhja-Makedooniat.

EJL

Eelmine postitus23. Tallinna Rattamaratoni võitja selgitati fotofinišiga
Järgmine postitusEesti meeste koondise koosseisus tehti teisipäevaseks UEFA Rahvuste liiga mänguks Armeeniaga sunnitud muudatusi