Eesti koondis tõusis FIFA edetabelis kuue koha võrra

0
134

Eesti meeste A-koondis tõusis täna avaldatud FIFA edetabelis kuue koha võrra ja asub nüüd 110. tabelireal.

Eesti jaoks osutus edukaks juunikuu, kui Balti turniiri kohtumistes mängiti üle Leedu ja Läti ning maavõistluses alistati EM-finaalturniiriks valmistunud Soome. Põhjanaabrid langesid tabelis 56. kohale, kuid Balti riikidest on Eesti parimal positsioonil, sest Leedu ja Läti on vastavalt 134. ja 136. kohal.

Esimesel kohal on jätkuvalt Belgia, kelle järel tõusis teisele kohale Brasiilia, kes edestab Prantsusmaad. Euroopa meistrivõistluste finaalis Itaalia paremust tunnistanud Inglismaa on neljas ning värske Euroopa meister tõusis viiendaks. Suvel Lõuna-Ameerika parimaks jalgpallikoondiseks osutunud Argentina on kuues ning esikümnesse mahuvad veel Hispaania, Portugal, Mehhiko ja USA.

Sügiskuudel ootab meeste koondist ees neli kodumängu, kui 2. septembril võõrustatakse MM-valiksarjas edetabeli liidrit Belgiat. Kolm päeva hiljem on maavõistluses A. Le Coq Arenal vastaseks Põhja-Iirimaa, kes hoiab FIFA edetabelis 51. kohta. Oktoobris kohtutakse koduväljakul Valgevene ja Walesiga, kes paiknevad vastavalt 89. ja 19. positsioonil.

Pressiteade

Eelmine postitusSeenioride karikavõistluste etapil võidutses Narva United
Järgmine postitusTaas on suusatajad võistlustules Otepääl ja Tartus rullsuusa maailmakarikasarja etapil

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.