Taas on suusatajad võistlustules Otepääl ja Tartus rullsuusa maailmakarikasarja etapil

0
149

20.-22. augustil toimub Lõuna-Eestis Otepääl Tehvandi Spordikeskuses ja Tartu linnas rahvusvaheline rullsuusa maailmakarikasarja etapp. Võistlustele on ülesse antud hetkel pea 155 sportlast Itaaliast, Rootsist, Norrast, Saksamaalt, Lätist, Slovakkiast, Tšehhist, Ukrainast ja Venemaalt. Huvi on tundnud ka Ungari, Austria ja Leedu rullsuusatajad.

Eelmisel aastal toimunud rullsuusa maailmakarikasarja etapp andis väga hea kogemuse võistluste korraldajatele. Samuti nägid ka rahvusvahelise suusaliidu esindajad, et Eesti korraldus on eeskujulik ning nüüd on toimumas teine rullsuusa maailmakarikasarja etapp Eestis. Rahvusvahelist rullsuusa etappi Otepääl ja Tartus korraldavad Eesti Suusaliit ja Emajõe Suusaklubi.

Kolme päeva jooksul ootab nii pealtvaatajaid kui ka võistlejaid ees vabatehnika sprint Tehvandi Spordikeskuse rulliradadel, vabatehnika mass start Tartu linnas ning eraldistardist klassikasõidud naistel ja meestel taas Otepääl. Tutvu võistlusprogrammiga SIIN

Kõige suurema esinduse on sellel korral välja pannud korraldaja riik Eesti, kelle nimistus on kirjas lausa 55 sportlast. Võistlema on oodata näiteks Marko Kilpi, Martin Himmat, Kaarel Kasper Kõrget, Alvar Johannes Alevit.

owc.ee

Eelmine postitusEesti koondis tõusis FIFA edetabelis kuue koha võrra
Järgmine postitusKabe: Toimus Heino Indi karikaturniir

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.