Seenioride karikavõistluste etapil võidutses Narva United

0
146

Nädalavahetusel peeti Tallinnas Sportland Arenal seenioride karikavõistluste teine etapp, kus oli võidukas Narva United.

Piirilinna meeskond läbis etapi kaotusteta ning väravate vahega 10:0, kui neljast mängust saadi kolm võitu ning üks kohtumine lõppes viigiliselt. Teisele kohale mängis end Pärnu, kes kogus ühe võidu ja kahe viigiga viis punkti. Kolmandaks jäi Lasnamäe Ajax, kelle arvele jäi neli punkti ning neile järgnesid kolme punktiga Kohtla-Järve ja La Strada.

Võidukasse koosseisu kuulusid: Oleg Kašin, Konstantin Jakušev, Anton Semjonov, Deniss Mihhailov, Mikhail Kharitanovich, Oleg Uljev, Andrei Rešetnikov, Sergei Marinin ja Aleksandr Marašov.

Kahe etapi järel hoiab üldarvestuses esikohta Pärnu ja neile järgneb Narva United. Kolmandal positsioonil on Lasnamäe Ajax, neljandal kohal paikneb La Strada ja viies on Kohtla-Järve. Seenioride karikavõistluste kolmas etapp toimub 19. septembril Sportland Arenal.

Sel aastal on turniiril lubatud osaleda mängijatel, kes on sündinud 1976. aastal või varem. Lisaks tohib võistkonda registreerida kaks mängijat, kes on sündinud aastatel 1977 – 1981.

jalgpall.ee

Eelmine postitusRullsuusatamine: Võru Rollerilt Alutaguse Suusaklubi võistlejatele esikolmiku kohad
Järgmine postitusEesti koondis tõusis FIFA edetabelis kuue koha võrra

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.