Календарь ноябрьских спортивных мероприятий в Кохтла-Ярве

0
10

Предлагаем вашему вниманию календарь спортивных соревнований и мероприятий, которые пройдут в ноябре на спортивных площадках г. Кохтла-Ярве.

Дополнительную информацию можно получить у главного специалиста по спорту и культуре Кохтла-Ярвеского горуправления Кристийне Агу по тел. 3378506.

Дата Мероприятие Место проведения Организатор
1. 03.11

17:30-19:00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, kl. „D“ 2004/2005

Viru Sputnik (K-Järve)  – HC Everest (K-Järve)

Kohtla-Järve

Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordiklubi Viru Sputnik

Sergei Konõšev

2. 04.11

10:00-16:00

Kohtla-Järve Spordiselts KALEV lahtised meistrivõistlused males Kohtla-Järve

Spordikeskuse malesaal

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve Spordiselts Kalev

Svetlana Zaynetdinova

3. 04.11

11:00-14:00

Ida-Virumaa laste kergejõustiku IAAF-i võistlused Kohtla-Järve Spordikeskuse

kergejõustikuhall

Ahtme mnt.61

KJK Atleetika
5. 05.11

10:00-14:00

Kiirmale, III etapp Kohtla-Järve

Spordikeskuse malesaal

Kohtla-Järve Spordiselts Kalev

Svetlana Zaynetdinova

6. 05.11

13:00-15:00

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, EL , naised K-Järve JK Järve (N) – JK Tallinna KALEV (N) Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasiumi staadion

Altserva 6

Jalgpalliklubi Järve
7. 10.11

17:30-19:00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, kl. „E“ 2006/2007

Viru Sputnik (K-Järve)  – HC Everest (K-Järve)

Kohtla-Järve

Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordiklubi Viru Sputnik

Sergei Konõšev

8. 11.11

14:00-15:30

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, kl. „F“ 2008/2009

Hokiklubi Everest (K-Järve)  – Narva PSK

Kohtla-Järve

Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Hokiklubi Everest

Vyasheslav Ilin

 

9. 11.11

14:00-15:30

 

Ida-Virumaa meistrivõistlused korvpallis, EL

K-Järve ENTEH – Sillamäe Gümnaasium/Kalev

Kohtla-Järve

Spordikeskus

Järveküla tee  44

K-Järve Spordiklubi Eola

Igor Pugatšjov

10. 11.11

13:00-18:00

Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused poksis Kohtla-Järve

Spordikeskuse poksisaal

Järveküla tee 44

Poksiklubi Järve Boxing

Vladimir Zažogin

11. 12.11

14:00-15:30

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, kl. „B“ 2000/2001

Hokiklubi Everest (K-Järve)  – HC Vipers (Tallinn)

 

Kohtla-Järve

Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Hokiklubi Everest

Vyasheslav Ilin

 

12. 16.11

19:00-21:00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, kl. „B“ 2000/2001

Everest (K-Järve)  – Narva PSK

Kohtla-Järve

Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Hokiklubi Everest

Vyasheslav Ilin

 

13. 17.11

15:00-19:00

Kohtla-Järve lahtised võistlused kergejõustikus

U20, U18, U16, U14

Kohtla-Järve Spordikeskuse

kergejõustikuhall

Ahtme mnt.61

KJK Atleetika

Aleksandr Hvorõhh

14. 18.-19.11

10:00-16:00

Spordiklubi Diagonaal meistrivõistlused males Kohtla-Järve

Spordikeskuse malesaal

Järveküla tee 44

Spordiselts Kalev

Svetlana Zaynetdinova

15. 18.-19.11

09:00-21:00

Minijalgpalliturniir „JÄRVE CUP 2017“ Kohtla-Järve Spordikeskuse

kergejõustikuhall

Ahtme mnt.61

Jalgpalliklubi Järve

Andrei Škaleta

16. 19.11

15:00-17:00

Eesti noorte meistrivõistlused korvpallis, U18

KK Hito/BC Karjamaa – Tiit Soku KK/SK Nord I

Kohtla-Järve

Spordikeskus

Järveküla tee  44

Korvpalliklubi Hito

Margo Tali

17. 19.11

12:00-13:30

13:30-15:00

 

16:30-18:00

18:00-19:30

Eesti noorte meistrivõistlused korvpallis, U14

KK Hito/BC Karjamaa – Haabersti  SK

Valgamaa Kutseõppekeksus – TTÜ Korvpallikool/Rae Spordikool

Haabersti  SK – Valgamaa Kutseõppekeksus

TTÜ Korvpallikool/Rae Spordikool – KK Hito/BC Karjamaa

Kohtla-Järve

Spordikeskus

Järveküla tee  44

Korvpalliklubi Hito

Margo Tali

18. 23.11

14:30-18:30

Jõhvi lahtised kergejõustikuvõistlused Kohtla-Järve Spordikeskuse

kergejõustikuhall

Ahtme mnt.61

KJK VISA
19. 25.11.2017

09:00.21:00

Eesti meistrivõistlused vabamaadluses õpilastele Kohtla-Järve Spordikeskuse

kergejõustikuhall

Ahtme mnt.61

Sporidklubi Kuldkaru

Aleksei Hapov

20. 25.11.2017

09:00.21:00

Eesti meistrivõistlused vabamaadluses õpilastele Kohtla-Järve Spordikeskuse

kergejõustikuhall

Ahtme mnt.61

Sporidklubi Kuldkaru

Aleksei Hapov

21. 25.11

10:00-16:00

Kohtla-Järve meistrivõistlused judos Kohtla-Järve

Spordikeskus

Järveküla tee  44

Spordiklubi Afina

Sergei Sergejev

22. 25.11

12:30-14:00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, kl. „F“ 2008/2009

Viru Sputnik (K-Järve)  – HC Everest (K-Järve)

Kohtla-Järve

Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordiklubi Viru Sputnik

Sergei Konõšev

23. 25.11

15:30-17:00

 

17:00-18:30

Ida-Virumaa meistrivõistlused korvpallis, EL

Kohtla-Nõmme – Sillamäe Gümnaasium/Kalev

 

Ida-Virumaa meistrivõistlused korvpallis, ML

KK Hito – Jõhvi BC Karjamaa

Kohtla-Järve

Spordikeskus

Järveküla tee  44

K-Järve Spordiklubi Eola

Igor Pugatšjov

24. 25.11

10:00-17:00

Kristina Nurga auhinnavõistlused ujumises Kohtla-Järve

Spordikeskuse siseujula

Järveküla tee  44

K-Järve Veespordiklubi

Aleksandr Abel

25. 26.11

10:00-14:00

Välkmale, IV etapp

 

Kohtla-Järve

Spordikeskuse malesaal

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve Spordiselts Kalev

Svetlana Zaynetdinova

26. 26.11

12:30-14:00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, kl. „F“ 2010/2011

Hokiklubi Everest (K-Järve)  – HC Viking (Tallinn)

Kohtla-Järve

Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Hokiklubi Everest

Vyasheslav Ilin

 

27. 28.11

10:00-14:00

Koolinoorte kergejõustikivõistluste „TV 10 Olümpiastarti“ I ja II etapp Kohtla-Järve Spordikeskuse

kergejõustikuhall

Ahtme mnt.61

Alutaguse Koolispordi Ühing

Taavi Toomel

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here